Společnost GRIZZLY s.r.o. patří v současnosti mezi lídry v oblasti sanace zdiva v Evropě.

Máme více než 20 zaměstnanců a v rámci partnerské spolupráce s těmi nejlepšími rozvíjíme naše aktivity na profesionální úrovni.

Ročně realizujeme sanaci zdiva na více než 200 objektech mezi které patří kulturní památky, sakrální stavby, rodinné domy, bytové domy, administrativní objekty, obecní úřady, školy a podobně.

Všichni naši pracovníci jsou řádně vyškoleni, mají zajišťovány pravidelné BOZP a používají profesionální strojní zařízení.

Jsme držiteli certifikátů kvality ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 vydaných německou akreditační společností TÜV SÜD.

Byla nám udělena licence pro sanaci zdiva od Slovenské komory pro sanaci zdiva nakolik naše práce provádíme kvalitně, precizně a podle schválených technologických postupů.

Naše společnost má vlastní divizi pro výzkum, vývoj a výrobu strojních technologií a chemie pro sanaci zdiva. Hlavním úspěchem v roce 2017 je uvedení první speciální lanové pily na podřezávání zdiva, která svými kvalitami předstihla všechny dosud dostupné stroje na trhu.

Tento stroj nese název "Ultimate WS pro".


Dalším velkým úspěchem je i vytvoření nového injektážního krému pro sanaci zdiva pod obchodním jménem "AQUAPROTECT nano". Tento jedinečný krém hydrofobizuje materiál na molekulární úrovni a tím se stává maximálně vodoodpudivý.

Vlastníme několik patentů a ochranných známek v oblasti sanace zdiva a budujeme moderní společnost, inovativní produkty a nové standardy v naší oblasti.

Zavedli jsme následující technologie:

AQUAPROTECT nano, AQUAPROTECT shield, AQUAPROTECT inox.